Witaj na nowej stronie naszego Stowarzyszenia!

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów III Liceum Ogólnokształcącego im. Samuela Bogusława Lindego w Toruniu pragniemy Cię niezwykle ciepło powitać na stronie internetowej naszego Stowarzyszenia!

Dowiedz się, co u nas słychać

Dzięki regularnemu odwiedzaniu naszej strony, dowiesz się co nowego słuchać w naszej kochanej szkole. Znajdziesz takę najważniejsze informacje na temat wydarzeń oraz imprez cyklicznych, które będziemy organizowali dla naszych drogich przyjaciół.

Weź udział w wydarzeniach

Planujemy prężnie rozwijać swoją działalność i organizować przeróżne wydarzenia, nie tylko dla obecnych członków Stowarzyszenia, ale także dla odwiedzających Przyjaciół i Absolwentów naszej szkoły. Bądź na bieżąco i nie przegap okazji na wspólne spotkania.

Dołącz do Stowarzyszenia

Dla wszystkich z nas nie ma większego zaszczytu, niż czynne wspierania naszej kochanej szkoły, również po jej ukończeniu. Stąd też powstała wspaniała inicjatywa Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów III LO w Toruniu, do którego szeregów serdecznie Cię zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszej stronie głównej lub pod TYM linkiem.